Zaznacz stronę

Oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są wyjątkowo innowacyjnym produktem. Ich instalacja nie wymaga ciężkiego sprzętu. Niska waga, oraz niewielkie gabaryty znacząco ułatwiają montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

Produkty dostępne w naszej ofercie posiadają opcjonalne wyposażenie:

+C Pakiet (dodatek węgla)
Rozwiązanie przeznaczone w szczególności do domów letniskowych. Dodatek w postaci węgla odpowiada za podtrzymanie procesów oczyszczania oraz zapobiegania obumieraniu bakterii w oczyszczalni.

+P Pakiet (usuwa fosforany)
Obecność fosfornanów w wodzie powoduje pojawianie się alg. Pakiet +P umożliwia bezpieczne usunięcie fosforanów i otrzymanie wody lepszej jakości.

+H Pakiet (higieniczny)
Dezynfekcja ścieku oczyszczonego przy wykorzystaniu Pakietu higienicznego +H spełni nawet najbardziej rygorystyczne wymogi jakościowe. Pełne oczyszczenie i neutralizacja zarazków obywa się bez użycia substancji chemicznych.

+R Pakiet (zdalna kontrola)
To rowiązanie pozwala na stałe monitorowanie ewentualnych błędów urządzenia. W przypadku problemu, komunikat zostaje wysłany na telefon właściciela. System przewiduje także zarządzanie i zdalne sterowanie całym procesem oczyszczania za pomocą telefonu komórkowego.

Wszystko o oczyszczaniu ścieków

 

Przyjmiemy!
Wszelkiego rodzaju odpady drewniane.
Korzenie, palety, deski, gałęzie itp.